Zoho Recruit - komplexné ATS riešenie

Mám záujem o demo účet zadarmo

Zoho Recruit je systém na správu kandidátov ktorý rieši viaceré problémy, s ktorými sa personálni manažéri stretávajú. Vďaka kompletným riešeniam pre interných náborárov aj personálne agentúry vám Zoho Recruit pomáha vyhľadávať, sledovať a zamestnávať najlepších kandidátov.Prispôsobte si každý aspekt svojho pracovného dňa a automatizujte úlohy, ako je posielanie e-mailov, aktualizácia stavu pohovoru , kandidátov a ďalšie. Získajte detailné reporty pre efektívne naplánovanie stratégie náboru.

Zoho Recruit

Hlavné funkcie Zoho Recruit

Správa otvorených pozícií

Vytvorením a zverejnením voľných pracovných miest na webovej stránke alebo na pracovnom portále zhromaždíte viac životopisov v krátkom čase.

pracovné pozície
kandidáti

Správa kandidátov

Vyhľadávanie kvalifikovaných uchádzačov o zamestnanie je jednou z najťažších častí práce personalistov. Po zverejnení voľnej pozície často dostanete stovky odpovedí od aktívnych uchádzačov o zamestnanie. Len malé percento týchto uchádzačov je však kvalifikovaných a ešte menej z nich vyhovuje firemnej kultúre. Vyhľadávanie a kvalifikovanie kandidátov môže byť bez nástroja, ako je Recruit, ako hľadanie povestnej ihly v kope sena.

Správa pohovorov

Znížte počet rutinných úloh, ako je napríklad plánovanie pohovorov, automatizáciou náborového softvéru a uvoľnite si čas na naliehavejšie činnosti. Rozšírte a urýchlite pohovory pomocou softvéru na správu pohovorov od spoločnosti Zoho Recruit, aby ste ho nikdy nezmeškali. Či už používate kalendár Microsoft Outlook alebo kalendár Google, Zoho Recruit ho nájde a integruje s nimi.

pohovory

V prípade záujmu o Zoho konzultáciu si prosím vyberte dátum  a čas a kliknite na tlačítko rezervovať. 

Zoho Recruit
tag: