Zoho One - operačný systém pre každú firmu

Mám záujem o demo účet zadarmo

Zoho One je firemný "operačný" systém, ktorý môžete spustiť na akomkoľvek počítači, smartfóne alebo tablete. Bez ohľadu na to, či používate systém Windows, Android alebo IOS, potrebujete len internetové pripojenie a prehliadač alebo mobilnú aplikáciu. Vďaka bankovému štandardnému zabezpečeniu máte vždy úplný prístup ku všetkým firemným informáciám, údajom a procesom, správu používateľov, kontrolu nad zdieľanými údajmi a všetko, čo dnešné podniky alebo pracovné skupiny potrebujú.

Nie ste obmedzení tým, že máte predajný tím, výrobu, skladovanie, riadenie ľudských zdrojov, riadenie marketingových kampaní, predaj online, zdieľanie údajov so zákazníkmi, schvaľovanie dokumentov alebo požiadaviek v rámci firemných procesov, videokonferencie alebo prezentácie online.

To všetko je dostupné všetkým používateľom v spoločnosti v rámci jedného prostredia bez obmedzení.

A kedykoľvek budete potrebovať niečo iné, čo si vaša práca vyžaduje, môžete jednoducho zapnúť alebo vypnúť potrebnú funkciu, alebo niečo veľmi špecifické jednoducho dokončiť v programovacom systéme "low code".

Zoho ONE pokrýva všetky obchodné činnosti vďaka viac ako 50 aplikáciám, ktoré možno používať úplne samostatne, ale ich najväčšou výhodou je, že ich možno prepojiť do jedného podnikového "operačného" systému.

Hlavné funkcie Zoho One

Zoho one správa

Jednoduchá správa

Nastaviť nového používateľa a priradiť mu potrebnú aplikáciu dokáže aj laik. Ak však potrebujete pokročilé nastavenia, sú k dispozícii aj tie, vrátane vzdialenej správy počítačov a mobilných zariadení, pokročilých zásad zabezpečenia pre jednotlivé skupiny atď.
Zoho one spolupráca

Spoločné pracovné údaje

Kalendáre, úlohy, e-maily, súbory a ďalšie informácie sa zdieľajú nielen v rámci aplikácií, ale aj centrálne na základe oprávnení používateľov.  Súbory možno zdieľať s externými používateľmi, ktorých možno tiež pozvať do komunikačných skupín.

umelá inteligencia

Umelá inteligencia

Umelá inteligencia slúži nielen na zisťovanie neobvyklých výskytov údajov alebo odhadovanie budúcich trendov, ale aj na fulltextové vyhľadávanie vo všetkých aplikáciách. Už nikdy sa vám nestane, že by ste nemohli nájsť hľadaný e-mail, súbor alebo iný obsah.

Zoho One aplikácie

Predpripravené aplikácie

Viac ako 50 aplikácií pokrývajúcich kompletné potreby v oblasti predaja, marketingu, zákazníckej podpory, online komunikácie, spolupráce, administratívy, financií, obchodných operácií, ľudských zdrojov (HR), automatizácie a obchodných procesov, legislatívy

Výhody balíka Zoho One 

Prístup k informáciám

Zoho One umožňuje používateľom zobraziť správne informácie kedykoľvek a kdekoľvek, čím motivuje zamestnancov k vyššej produktivite a kompetencii.

Možnosť rozšírení

Zoho One poskytuje používateľom rôzne rozšírenia prehliadača. Okrem toho poskytuje aplikácie iMessage, Apple Watch a Apple TV pre ďalšiu flexibilitu.

All in one

Zoho One ponúka jednu cenu s licenčným modelom "všetko v jednom".

Cenovo dostupné riešenie

Zoho One je inovatívny balík podnikových aplikácií, ktorý poskytuje plnú kontrolu za dostupnú cenu.

Bezpečnosť

Balík Zoho One poskytuje majiteľom, administrátorom a manažérom úplnú administratívnu kontrolu nad riadením tímu, prístupom k aplikáciám a bezpečnostnými politikami.

Mobilný prístup

Aplikácie Zoho One sú dostupné z mobilných operačných systemov Google Android .a Apple iOS

Zoho One využitie podľa firemných procesov

Predaj

Zoho One poskytuje vašim obchodníkom ucelenú sadu nástrojov na efektívny predaj naprieč kanálmi so štruktúrovaným predajným procesom. 

Hlavná aplikácia Zoho CRM.

Marketing

Získajte komplexný súbor nástrojov na budovanie prezentácie, posielanie správnych správ a dosahovanie vysokej návratnosti marketingového rozpočtu.

Hlavná aplikácia Zoho Campaigns.

Podpora

Komplexný súbor nástrojov na vybavovanie požiadaviek na podporu naprieč kanálmi, rýchle riešenie problémov a zvyšovanie spokojnosti zákazníkov.

Hlavná aplikácia Zoho Desk.

Komunikácia

Služba zjednotenej komunikácie v aplikácii Zoho One uľahčuje tímovú komunikáciu.
Výber správnej kombinácie komunikačných nástrojov môže zvýšiť produktivitu a zodpovednosť.
Hlavná aplikácia Zoho Mail.

Spolupráca

Efektívna tímová spolupráca je základom každého úspešného tímu. Vzhľadom na to, že pracoviská a zamestnanci sú roztrúsení po celom svete, je dôležité nastaviť systém, ktorý spája všetkých na pracovisku.

Hlavná aplikácia Zoho Meeting.

Produktivita

Ekosystém integrovaných nástrojov pre produktivitu podniku, ktorý mení spôsob vašej práce a rieši problémy s produktivitou v rámci pracovného tímu.

Hlavná aplikácia Zoho Workplace.


Financie

Zoho One poskytuje vašej organizácii komplexný súbor nástrojov na organizáciu financií, sledovanie záväzkov a správu účtov a výdavkov.

Hlavná aplikácia Zoho Books.

Operatíva

Komplexný súbor nástrojov na rýchle plnenie objednávok, správu interných a zákazníckych projektov, rozširovanie obchodného modelu.

Hlavná aplikácia Zoho Inventory.

Ľudské zdroje

Zoho One poskytuje vašej organizácii komplexný súbor nástrojov na vyhľadávanie nových talentov a posilnenie postavenia zamestnancov.

Hlavná aplikácia Zoho People.

Analytika

Sofistikovaný prístup k podnikovému softvéru vám poskytne jeden integrovaný a prispôsobiteľný systém, ktorý vám umožní pracovať inteligentnejšie a rásť rýchlejšie.

Hlavná aplikácia Zoho Analytics.

Legislatíva

Zlepšite efektívnosť vašich právnych činností a komplexne rieštie správu zmlúv s cieľom uľahčiť lepšie obchodné výsledky. 

Hlavná aplikácia Zoho Contracts.


V prípade záujmu o Zoho konzultáciu si prosím vyberte dátum  a čas a kliknite na tlačítko rezervovať. 

Zoho One
tag: