O NÁS

Zoho Premium Partner and Zoho Creator Certified Developer Associate
Od roku 1997 pôsobíme nielen na českom trhu v oblasti IT poradenstva, školení a vývoja podnikových softvérových riešení.
Služby poskytujeme ako korporátnym spoločnostiam, tak aj malým rodinným firmám.

Ak hľadáte flexibilné moderné cloudové aplikácie pre pokrytie mnohých oblastí podnikania či agend alebo potrebujete zautomatizovať a zefektívniť činnosti vo vašej firme, určite nájdeme spôsob, ako byť pre vás prínosom.

Sme autorizovaným partnerom a developerom ZOHO. Poskytujeme podporu, vyvíjame lokálne aplikácie v prostredí ZOHO Creator a sme schopní realizovať akúkoľvek integráciu s inými systémami či prostrediami. Sme autormi českej lokalizácie ZOHO CRM a mnohých ďalších rozšírení či „widgetov“ pre lokálne použitie, ako je prístup do národných registrov ekonomických subjektov, napojenie na softvér PBX, iné ekonomické systémy a pod.

ZOHO je globálna spoločnosť so sídlom v USA, ktorá vyvíja množstvo cloudových aplikácií. Ponúka viac ako 40 rôznych nástrojov pre kompletné pokrytie všetkých firemných potrieb a aj malé startupy si v tejto ponuke nájdu aplikáciu pre svoje potreby. Najznámejšie a najpoužívanejšie sú ZOHO CRM (pre riadenie vzťahov so zákazníkmi), ZOHO Projects a ZOHO Sprints (pre riadenie projektov a agilné riadenie projektov), ​​ZOHO Desk (pre obsluhu Servis a Help Desk), ZOHO Workplace (obsahuje email, textový editor , tabuľkový editor, prezentácie a správcu súborov), ZOHO Books a ZOHO Inventory (pre účtovníctvo a skladové hospodárstvo), ZOHO People (pre HR agendu) a ďalšie.

ZOHO aplikácie predstavujú úžasnú možnosť využitia najmodernejších systémov pre biznis alebo profesionálne využitie, zameraných na efektivitu, výbornú cenu/výkon, škálovanie pre rôzne typy užívateľov, mobilné aplikácie a prepojenie či spoluprácu s mnohými inými aplikácií tretích strán.

Naše Zoho certifikácie

Disponujeme tímom certifikovaných vývojárov a konzultantov.

Zoho Books certification badge

Zoho Books

Zoho Campaigns certification badge

Zoho Campaigns

Zoho People certification badge

Zoho People

Zoho Recruit certification badge

Zoho Recruit

Zoho Creator certification badge

Zoho Creator
Naše referencie