O NÁS

Zoho Authorized Partner and Zoho Creator Certified Developer Associate
Od roku 1997 pôsobíme nielen na českom trhu v oblasti IT poradenstva, školení a vývoja podnikových softvérových riešení.
Služby poskytujeme ako korporátnym spoločnostiam, tak aj malým rodinným firmám.

Ak hľadáte flexibilné moderné cloudové aplikácie pre pokrytie mnohých oblastí podnikania či agend alebo potrebujete zautomatizovať a zefektívniť činnosti vo vašej firme, určite nájdeme spôsob, ako byť pre vás prínosom.

Sme autorizovaným partnerom a developerom ZOHO. Poskytujeme podporu, vyvíjame lokálne aplikácie v prostredí ZOHO Creator a sme schopní realizovať akúkoľvek integráciu s inými systémami či prostrediami. Sme autormi českej lokalizácie ZOHO CRM a mnohých ďalších rozšírení či „widgetov“ pre lokálne použitie, ako je prístup do národných registrov ekonomických subjektov, napojenie na softvér PBX, iné ekonomické systémy a pod.

ZOHO je globálna spoločnosť so sídlom v USA, ktorá vyvíja množstvo cloudových aplikácií. Ponúka viac ako 40 rôznych nástrojov pre kompletné pokrytie všetkých firemných potrieb a aj malé startupy si v tejto ponuke nájdu aplikáciu pre svoje potreby. Najznámejšie a najpoužívanejšie sú ZOHO CRM (pre riadenie vzťahov so zákazníkmi), ZOHO Projects a ZOHO Sprints (pre riadenie projektov a agilné riadenie projektov), ​​ZOHO Desk (pre obsluhu Servis a Help Desk), ZOHO Workplace (obsahuje email, textový editor , tabuľkový editor, prezentácie a správcu súborov), ZOHO Books a ZOHO Inventory (pre účtovníctvo a skladové hospodárstvo), ZOHO People (pre HR agendu) a ďalšie.

ZOHO aplikácie predstavujú úžasnú možnosť využitia najmodernejších systémov pre biznis alebo profesionálne využitie, zameraných na efektivitu, výbornú cenu/výkon, škálovanie pre rôzne typy užívateľov, mobilné aplikácie a prepojenie či spoluprácu s mnohými inými aplikácií tretích strán.

Naše referencie