Zoho Analytics - Moderná platforma na BI a analýzy

Mám záujem o demo účet zadarmo

Pripojte, pripravte a analyzujte svoje údaje, vytvárajte úžasné vizualizácie údajov a objavujte skryté poznatky, a to všetko v priebehu niekoľkých minút.

Zoho analytics dashboard

Transformácia údajov v priebehu niekoľkých minút

import údajov

Import údajov z rôznych zdrojov

Pomocou ľahko použiteľných konektorov sa môžete pripojiť k mnohým zdrojom, ako sú súbory a kanály, populárne podnikové aplikácie, cloudové a onpremise databázy, vlastné aplikácie a ďalšie.
príprava údajov

Príprava údajov na analýzu

Použite rozšírený samoobslužný modul na prípravu a správu údajov na čistenie, transformáciu, obohacovanie a katalogizáciu údajov, ktoré chcete analyzovať.
umel'inteligencia

Rozšírenie analýzy vďaka umelej inteligencie

Spolupracujre s inteligentným asistentom s umelou inteligenciou, generujte automatizované poznatky jediným kliknutím, predpovedajte budúce trendy, vykonávajte kognitívne analýzy a analýzy typu "čo ak", nastavte inteligentné upozornenia a oveľa viac.
vizualizácia údajov

Vizuálna analýza údajov

Pomocou jednoduchého rozhrania drag-and-drop môžete vytvárať prehľadné a interaktívne zostavy a informačné panely. Na vizualizáciu údajov môžete používať širokú škálu grafov, widgetov
a tabuliek.
zdieľanie údajov

Zdieľajte postrehy ako príbehy so všetkými

Spolupracujte s používateľmi prostredníctvom zabezpečeného zdieľania a  definovaných oprávnení. Uskutočňujte zmysluplné rozhovory o správach. Oživte zasadacie miestnosti prezentáciami správ. Rozprávajte príbehy pomocou svojich obchodných údajov.

Zabudovaná BI

Nastavte podnikové analytické portály vo vašej spoločnosti. Rozšíriteľná a prispôsobiteľná vývojová platforma, ktorá vyhovuje potrebám vášho podniku.

Prečo začať používať Zoho Analytics

Zjednotená business analýza

Pomáha zjednotiť organizačné údaje pomocou vopred pripravených integrácií naprieč podnikovými aplikáciami. A získavať poznatky z reportov prelínajúcich sa naprieč podnikovými funkciami.

Rozšíriteľná platforma s vysokým rozsahom

Dodáva sa s robustnou sadou rozhraní API, ktoré umožňujú prepracované prispôsobenie a vysoko rozšíriteľnú integráciu.

Jednoduchosť používania

Ponúka intuitívne rozhranie typu drag & drop. Rozšírené o možnosti AI a ML, ako sú konverzačná analýza, automatizované poznatky, prediktívna a kognitívna analýza.

Nízke TCO

Cenová politika je jednoduchá a transparentná. Náklady na licencie, prispôsobenie, školenia a podporu sú najnižšie spomedzi podobných firiem na trhu.

Flexibilné možnosti nasadenia

Vlastná cloudová služba Zoho je ľahko dostupná nepretržite. Prípadne si môžete vybrať buď verejný cloud, alebo lokálne prostredie.

Bezpečnosť a správa

Časom overené a akreditované bezpečnostné funkcie a rámec správy na podnikovej úrovni zabezpečujú nepretržitú správu a riadenie údajov.

Vyskúšalo nás už

50 miliónov vygenerovaných reportov

2 milióny užívateľov

14 tisíc spoločností

V prípade záujmu o Zoho konzultáciu si prosím vyberte dátum  a čas a kliknite na tlačítko rezervovať. 

Zoho One
tag: