Zoho CRM pre finančné spoločnosti

Získajte rýchly prístup k dôležitým informáciám o klientovi. Zistite ich potreby a navrhnite im okamžité riešenia. Rozvíjajte svoje podnikanie rýchlejšie s najlepšie hodnoteným riešením CRM pre spoločnosti poskytujúce finančné služby.
Mám záujem o demo účet zadarmo

Hlavné funkcie Zoho CRM pre finančné spoločnosti

360-stupňové informácie

360-stupňové informácie 

Zoho CRM je viac než len digitálny adresár. Získajte kompletný prístup k finančným a poistným dokumentom svojich klientov, k záznamom o poistení a k mnohým ďalším údajom. Vytvorte si súbor personalizovaných e-mailových šablón pre každú kategóriu klientov a urobte svoje aktivity osobnejšie.o klientovi

Overview

Získajte lepší prehľad v správe finančných účtov

Zvýšte objem spravovaných aktív vďaka lepšej správe účtov. Zoho CRM vám umožňuje zobraziť všetky transakcie a interakcie s inštitúciou, ako aj kľúčové kontaktné informácie, aby ste získali úplný obraz o firmách, s ktorými obchodujete

reporty

Zorientujte sa v reportoch a štatistikách

Využívajte zabudovaný analytický nástroj systému Zoho CRM, aby ste mali prehľad o dôležitých číslach. Vytvárajte prispôsobené informačné panely, sledujte kľúčové ukazovatele výkonnosti, získavajte inteligentné poznatky z údajov CRM a nasmerujte svoje podnikanie správnym smerom.

Zoho Survey

Ponúknite svojim klientom nepretržitú podporu

Buďte pre svojich klientov dokonalým manažérom vzťahov a finančným poradcom tým, že im ponúknete podporu vždy, keď ju potrebujú. Zoho CRM je úzko integrovaný s hlavnými nástrojmi helpdesku, ako sú Zoho Desk a Zendesk. Môžete využiť vstavaný modul Tickets na zobrazenie spätnej väzby a rýchle riešenie sťažností klientov.

Mám záujem o demo účet zadarmo

Ďalšie informácie o Zoho CRM môžete nájsť na tématickej stránke ​Zoho CRM Systémy

Zoho Premium Partner