Zoho CRM pre startupy

Zvýšte svoj rast so Zoho CRM

Či už ste na začiatku rastu produktu, alebo ste práve získali ďalšie kolo financovania, Zoho CRM je zlatým štandardom pre posun startupov na vyššiu úroveň. Zoho CRM umožňuje globálnej sieti viac ako 250 000 podnikov v 180 krajinách konvertovať viac potenciálnych zákazníkov, spolupracovať s nimi a zvyšovať svoje príjmy.

Mám záujem o demo účet zadarmo

Hlavné funkcie Zoho CRM pre startupy

lead

Inteligentné webové formuláre na generovanie potenciálnych zákazníkov

Už nikdy nezmeškáte návštevu potenciálnych zákazníkov so záujmom o váš produkt. Zoho CRM vám pomôže zachytiť potenciálnych zákazníkov z vašich vstupných stránok umiestnených vo WordPress, Unbounce, Joomla a iných systémoch na správu obsahu bez toho, aby ste museli napísať čo i len jeden riadok kódu.

Automatizacia

Automatické priraďovanie potenciálnych zákazníkov

Vaše leady pochádzajú z rôznych zdrojov: z veľtrhov, Adwords, webových stránok, seminárov, marketingových kampaní a ďalších. Zoho CRM automaticky filtruje vaše leady na základe kritérií, ako je napríklad skóre leadu, lokalita a zdroj, a priraďuje ich správnym obchodným zástupcom, aby sa nestalo, že by ste na lead nereagovali.

hodnotenie leadov

Hodnotenie potenciálnych zákazníkov, aby ste sa mohli sústrediť na svoju produktivitu

Pri práci s veľkým počtom potenciálnych zákazníkov je ťažké určiť, na ktoré z nich sa treba zamerať. Pravidlá bodovania v nástroji na správu potenciálnych zákazníkov Zoho CRM vám umožňujú používať pozitívne a negatívne bodovanie na určenie priorít vašich predajných potenciálnych zákazníkov a zabezpečenie rýchlejších konverzií.

social

Zviditeľnite sa na sociálnych sieťach

Prepojte svoje profily v sociálnych médiách - napríklad na Facebooku a Twitteri - aby ste mohli sledovať konverzácie o svojej značke. Zoho CRM umožňuje vyhľadávať kľúčové slová relevantné pre vašu firmu a zobrazuje účty používajúce tieto kľúčové slová.

emailova integrácia

Integrujte svoje e-maily so Zoho CRM

Pripojte svojho e-mailového klienta a posielajte e-maily zo Zoho CRM, pričom kompletná história vašej korešpondencie s každým kontaktom bude uložená v detailoch jeho záznamu. SalesInbox automaticky uprednostňuje a organizuje e-maily podľa obchodov, ktoré sú pre vás najdôležitejšie.

pracovné postupy

Automatizujte bežné úlohy pomocou pracovných postupov

Od odosielania e-mailov zákazníkom cez sledovanie potenciálnych zákazníkov až po aktualizáciu polí je toho veľa, čo musíte robiť každý deň. Pravidlá pracovných postupov vám pomôžu túto prácu odstrániť tým, že automaticky spustia akcie, keď sú splnené zadané podmienky.

blueprint

Vytvorte škálovateľné a opakovateľné predajné procesy pomocou Blueprint

Ako váš predajný tím drží krok so všetkými potenciálnymi zákazníkmi? Ako vedia, čo majú robiť v jednotlivých fázach procesu? Vytvorili sme Blueprint, technológiu v rámci systému Zoho CRM, ktorá používateľov jemne vedie k tomu, aké akcie by mali vykonať v akom čase, a vyzve ich k získaniu správnych informácií v správnom poradí. Uľahčite postup všetkým, od nových zamestnancov až po vašich najdlhšie slúžiacich predajcov.

Mám záujem o demo účet zadarmo

Ďalšie informácie o Zoho CRM môžete nájsť na tématickej stránke ​Zoho CRM Systémy

Zoho Premium Partner