Zoho CRM pre obchodné spoločnosti

Zoho CRM vám poskytuje integrovanú platformu pre všetky vaše potreby v oblasti predaja, marketingu, podpory a riadenia zásob, aby ste mohli bez námahy riadiť svoje maloobchodné a dodávateľské operácie. 

Mám záujem o demo účet zadarmo

Hlavné funkcie Zoho CRM pre obchodné spoločnosti

obchod

Angažujte svojich zákazníkov, predajcova partnerov

Robte viac než len správu údajov. Portály v systéme Zoho CRM vám umožňujú vytvoriť online katalóg vašich produktov a služieb a zdieľať ho zákazníkom a umožniť im prezerať si vaše produkty, zásoby a priamo nakupovať.

socialne siete

Identifikovanie trendov vašich zákazníkov na sociálnych sieťach

Keď skutočne viete, čo vaši zákazníci chcú, lepšie uspokojíte ich potreby. Pozrite si, čo vaši zákazníci zverejňujú na sociálnych médiách, zistite, čo je trendové, a zlepšite svoju prezentáciu na sociálnych médiách – a to všetko z vášho systému CRM.

reporty

Získajte reporty v reálnom čase

Zia poskytuje inteligentné návrhy na najlepší čas a deň v týždni na kontaktovanie každého zákazníka, aby ste sa s ním mohli okamžite spojiť. Zia sa učí vzorce používania členov vášho tímu a poskytuje personalizované návrhy automatizácie, aby mohli rýchlejšie dokončiť svoje rutinné úlohy. Zia tiež vypočíta efektívnosť vašich pracovných postupov a zabráni vám robiť chyby, napríklad posielať e-mailovú šablónu dvakrát tomu istému používateľovi.

desk

Spolupracujte so zákazníkmi, aj po ich nákupe

Poskytnite výnimočnú zákaznícku podporu integráciou vášho CRM s populárnym softvérom help-desk, ako sú Zoho Desk, Zendesk a ďalšie. Zvýšte možnosti predaja a získajte stálych zákazníkov vďaka integrovanej platforme.

Mám záujem o demo účet zadarmo

Ďalšie informácie o Zoho CRM môžete nájsť na tématickej stránke ​Zoho CRM Systémy

Zoho Premium Partner