Čo je CRM systém a k čomu je určený?

CRM - riadenie vzťahov so zákazníkmi, môže byť definované mnohými spôsobmi, v závislosti od toho, čo od neho očakávame. Ale čo je to CRM? Pre niektorých je to stratégia na identifikáciu, pochopenie, riadenie a uspokojovanie obchodných potrieb ich potenciálnych a existujúcich zákazníkov. Pre ostatných je to systém, ktorý pomáha získavať informácie z viacerých oblastí, aby poskytol kompletný (360-stupňový) pohľad na potreby a požiadavky zákazníka. Poskytuje rôzne možnosti, ako riadiť obchodné a marketingové procesy a ako pravidelne oslovovať, pýtať sa alebo inak komunikovať so zákazníkmi. V oboch týchto prípadoch systém CRM pomáha spoločnostiam budovať a posilňovať vzťah so zákazníkom.
Mám záujem o demo účet zadarmo

ZOHO CRM
ZOHO CRM je možné rozšíriť podľa vašich potrieb. Od jednotlivcov, ktorí môžu používať bezplatnú verziu CRM (CRM Free alebo verziu CRM pre neziskové organizácie), až po menšie pracovné skupiny, ktoré nemajú požiadavku na prispôsobenie systému pre seba, ale používajú interné nastavenia CRM tak, ako sú. Pre nich je vhodná verzia Standard. Pokročilejší používatelia využijú automatizáciu pracovných procesov, vlastného firemného e-mailového klienta, prípadne prepojenie s inými externými aplikáciami. Umožňuje to verzia ZOHO Professional. Na vrchole je najpopulárnejšia verzia ZOHO CRM Enterprise. Je to systém CRM, ktorý nemá žiadne obmedzenia. S umelou inteligenciou, prispôsobiteľnou ovládacou grafikou a komunikačnými šablónami, zákazníckymi portálmi, neobmedzenou internou automatizáciou činností, okamžitou zmenou lokalizácie do iného jazyka a prepojením s ostatnými aplikáciami ZOHO nemá v pomere cena/výkon konkurenciu. Ďalšie informácie môžete získať aj na stránke tu alebo v angličtine na stránke zoho.com v sekcii CRM. 
ZOHO CRM Canvas
Vďaka plne grafickému editoru Canvas je možné vytvárať plne grafické stránky, ktoré vizualizujú potrebné údaje z rôznych častí systému CRM.

Používatelia sa potom môžu veľmi dobre orientovať v jednotlivých záznamoch na prvý pohľad.

Možnosti automatizácie predaja a marketingu s ďalšími aplikáciami ZOHO

Zoho campaigns

Zoho Campaigns

Úplne zautomatizujte svoj e-mailový marketing a nastavte účinné kampane na výrazné zvýšenie miery preklikov pomocou aplikácie Zoho Campaigns. Táto aplikácia vám uľahčí život tým, že vám pomôže vytvárať vopred naplánované e-mailové kampane, atraktívne informačné bulletiny a ľahko sledovateľné prehľady kampaní. 

Ďalšie informácie nájdete na produktovej stránke.

Mám záujem o demo účet zadarmo
Zoho SalesIQ

Zoho SalesIQ

Získajte kompletný prehľad o návštevníkoch svojich webových stránok a premeňte ich na potenciálnych zákazníkov pomocou mimoriadne inteligentného nástroja Zoho SalesIQ. Táto oceňovaná aplikácia zvyšuje angažovanosť vašich zákazníkov pomocou funkcie živého chatu a ponúka hĺbkovú analýzu návštevnosti vašich webových stránok.

Ďalšie informácie nájdete na produktovej stránke.

Mám záujem o demo účet zadarmo
Zoho Social

Zoho Social

Spravujete všetky svoje kontá na sociálnych sieťach od jedného kanálu k druhému? Potom je Zoho Social najlepšou voľbou na monitorovanie a správu všetkých sociálnych médií na jednej platforme. Tento inteligentný nástroj vám umožňuje prístup ku všetkým účtom sociálnych médií z jednej platformy a ponúka aj okamžité upozornenia.

Ďalšie informácie nájdete na produktovej stránke.

Mám záujem o demo účet zadarmo
Zoho Survey

Zoho Survey

Získajte spätnú väzbu od svojich zákazníkov a partnerov v dodávateľskom reťazci a zistite, v ktorých oblastiach sa musíte zlepšiť pomocou univerzálnej aplikácie Zoho Survey. Pomocou tejto uznávanej aplikácie na prieskum môžete efektívne merať spokojnost svojich zainteresovaných strán a využiť tieto informácie na inovácie a zlepšenia.

Ďalšie informácie nájdete na produktovej stránke.

Mám záujem o demo účet zadarmo

Ďalšie informácie o Zoho CRM môžete nájsť na tématickej stránke ​Zoho CRM Systémy

Zoho advanced partner