Zoho People - komplexné HCM riešenie

Mám záujem o demo účet zadarmo

Zoho People - cloudové riešenie HCM, ktoré sa postará o všetky vaše potreby v oblasti riadenia ľudských zdrojov, zatiaľ čo vy sa postaráte o svojich zamestnancov. Od správy zamestnancov cez sledovanie dochádzky až po timesheety - to všetko získate v Zoho People.

Zoho People

Hlavné funkcie Zoho People

Sledovanie dochádzky

Sledujte čas svojich zamestnancov, ich dochádzku, absencie a dovolenky, aj keď ste mimo kancelárie.

dochádzka
správa osobného profilu

Správa zamestnancov

Majte pod kontrolou všetky dôležité informácie o svojich zamestnancoch.

Online správa dovoleniek

Správa dovoleniek je dôležitou súčasťou rutinnej práce v oblasti ľudských zdrojov a je tiež časovo náročná. Modul Zoho People Leave je jednoduchý a používateľsky prívetivý online modul na správu dovoleniek, ktorý vám pomôže efektívne evidovať, spravovať a sledovať údaje o dovolenkách vašich zamestnancov.

dovolenka
školenia

Evidencia školení

Školenia v pravidelných intervaloch pomáhajú zamestnancovi zdokonaľovať jeho zručnosti a napomáhajú celkovému rastu a rozvoju v organizácii. Je to tiež dôležitá funkcia ľudských zdrojov, ktorú musí každá organizácia uľahčiť. Pomocou modulu školení v aplikácii Zoho People je možné získať kompletný manažment školení.

Hodnotenie zamestnancov

Modul riadenia výkonnosti v aplikácii Zoho People vám poskytuje rôzne nástroje na meranie a hodnotenie výkonnosti zamestnancov. To pomáha dôsledne sledovať výkon a poskytovať spätnú väzbu podľa potreby.

hodnotenie

V prípade záujmu o Zoho konzultáciu si prosím vyberte dátum  a čas a kliknite na tlačítko rezervovať. 

Zoho Desk
tag: