Zoho One

Zoho One
Zoho One je integrovaná súprava na riadenie podniku navrhnutá tak, aby pomohla organizáciám všetkých veľkostí riadiť predaj, marketing, financie, ľudské zdroje (HR) a ďalšie. Funkcie zahŕňajú citácie, digitálne podpisy, sledovanie projektov, účtovníctvo, správu kontaktov a skupinové kalendáre.

Aplikácia umožňuje predajným tímom generovať potenciálnych zákazníkov, spravovať záznamy klientov a komunikovať s nimi prostredníctvom telefónu, chatu alebo online stretnutí. Obchodníci môžu vytvárať svoje vlastné webové stránky a používať vizuálnu analýzu na sledovanie interakcie a interakcie návštevníkov. Pomáha tiež HR manažérom so sledovaním kandidátov, analýzou životopisov, plánovaním pohovorov, sledovaním času a registráciou. Zoho One umožňuje poskytovať vzdialenú pomoc prostredníctvom zdieľania obrazovky a sledovať manažment servisných prípadov. Firmy môžu spracovávať viackanálové objednávky a sledovať zásoby naprieč skladmi.

Dodáva sa s mobilnými aplikáciami pre iOS a Android. Riešenie je dostupné na základe mesačného a ročného predplatného a podpora sa poskytuje prostredníctvom e-mailu, dokumentácie a fór.
Zoho Cloud Applications
záujem o demo

VYBRANÉ APLIKÁCIE ZOHO

ZOHO CRM

ZOHO CRM

Pokročilá správa kompletnej obchodnej agendy od prvotného vedenia, cez „omnichannel“ komunikáciu so zákazníkmi nad vytvorenou zákazkou až po fakturáciu.

záujem o demo
ZOHO Campaigns

ZOHO Campaigns

Vytvárajte, odosielajte a sledujte efektívne, veľkoobjemové e-mailové kampane. Poskytuje podrobný prehľad o odpovedi na strane príjemcu, umožňuje vytváranie automatických odpovedí na tieto odpovede.

záujem o demo
ZOHO Cliq

ZOHO Cliq

Instant messaging pre rýchlu tímovú komunikáciu, komunikačné kanály pre jednotlivé aplikácie, roboty pre zasielanie správ.

záujem o demo
ZOHO Meeting

ZOHO Meeting

Zoznámte sa a prezentujte online priamo z vášho prehliadača alebo usporiadajte rozsiahle webináre pre stovky používateľov.

záujem o demo
ZOHO Assist

ZOHO Assist

Cloudový softvér na vzdialený prístup a vzdialenú správu počítačov, mobilných zariadení a serverov prostredníctvom webových relácií v „obsluhovanom“ aj „bezobslužnom“ režime.

záujem o demo
ZOHO Lens

ZOHO Lens

Vzdialená pomoc s rozšírenou realitou vám umožňuje kedykoľvek zobraziť problémy na vzdialených zariadeniach – od produkčných strojov po servery – priamo z vášho stola prostredníctvom kamery telefónu používateľa na vzdialenom mieste.

záujem o demo
ZOHO Projects

ZOHO Projects

Pokročilý systém riadenia projektov, projektový portál, správa zdrojov, projektov, integrácia dát do mnohých aplikácií.

záujem o demo
ZOHO Bookings

ZOHO Bookings

Vaši zákazníci si s vami môžu dohodnúť stretnutie podľa vašej aktuálnej dostupnosti vo vašom kalendári alebo na základe určených časových blokov.

záujem o demo
ZOHO Sprints

ZOHO Sprints

Efektívne spravujte a monitorujte svoje agilné projekty.

záujem o demo
ZOHO WorkDrive

ZOHO WorkDrive

Cloudové úložisko na správu a organizáciu tímových a individuálnych súborov. Umožňuje zdieľať súbory mimo firmy a komplexne toto zdieľanie riadiť, priraďovať k súborom vlastné dáta v rámci kategorizácie – správa dokumentov.

záujem o demo
ZOHO Writer

ZOHO Writer

Textový editor so všetkými funkciami pre tímovú spoluprácu, komentovanie, publikovanie, pokročilé úpravy, tlač.

záujem o demo
ZOHO Sheet

ZOHO Sheet

Tabuľkový procesor so všetkými funkciami pre tímovú spoluprácu, vzorcami a funkciami.

záujem o demo
ZOHO Forms

ZOHO Forms

Na vytváranie jednoduchých alebo pokročilých, viacstupňových alebo dynamických formulárov. Publikovanie pomocou odkazu, vkladanie na webové stránky.

záujem o demo
ZOHO Show

ZOHO Show

Tvorba a realizácia prezentácií, online prezentácií, premietanie do rôznych výstupných zdrojov a formátov

záujem o demo
ZOHO People

ZOHO People

Flexibilný online softvér na správu a správu zamestnaneckej agendy, dochádzky, schvaľovacích procesov, dovoleniek a mnoho iného.

záujem o demo
ZOHO Recruit

ZOHO Recruit

Cloudové komplexné a intuitívne náborové riešenie pre personálne agentúry, korporátne HR a dočasné pracovné sily. Spolupráca pri výberových konaniach, hodnotenie kandidátov.

záujem o demo

ZOHO MARKETPLACE

Zoho Marketplace
Zoho Marketplace

Zoho Marketplace je online obchod s obchodnými aplikáciami s viac ako 1000 rozšíreniami pripravenými na použitie pre vaše produkty Zoho. Vylepšite základné možnosti svojich produktov Zoho a urobte viac s nástrojmi Zoho, ktoré používate. Ľahko prepojte ďalšie podnikové aplikácie, ktoré používate, so Zoho – nie je potrebné žiadne kódovanie!

ZOHO Marketplace