Zoho cloud aplikácie pre každú firmu

Mám záujem o demo účet zadarmo

Zoho cloud applications
Zoho One je integrovaná súprava na riadenie podniku navrhnutá tak, aby pomohla organizáciám všetkých veľkostí riadiť predaj, marketing, financie, ľudské zdroje (HR) a ďalšie. Funkcie zahŕňajú citácie, digitálne podpisy, sledovanie projektov, účtovníctvo, správu kontaktov a skupinové kalendáre.
Aplikácia umožňuje predajným tímom generovať potenciálnych zákazníkov, spravovať záznamy klientov a komunikovať s nimi prostredníctvom telefónu, chatu alebo online stretnutí. Obchodníci môžu vytvárať svoje vlastné webové stránky a používať vizuálnu analýzu na sledovanie interakcie a interakcie návštevníkov. Pomáha tiež HR manažérom so sledovaním kandidátov, analýzou životopisov, plánovaním pohovorov, sledovaním času a registráciou. Zoho One umožňuje poskytovať vzdialenú pomoc prostredníctvom zdieľania obrazovky a sledovať manažment servisných prípadov. Firmy môžu spracovávať viackanálové objednávky a sledovať zásoby naprieč skladmi.

Dodáva sa s mobilnými aplikáciami pre iOS a Android. Riešenie je dostupné na základe mesačného a ročného predplatného a podpora sa poskytuje prostredníctvom e-mailu, dokumentácie a fór.
Zoho Cloud Applications

Hlavné funkcie Zoho One

Zoho one správa

Jednoduchá správa

Nastaviť nového používateľa a priradiť mu potrebnú aplikáciu dokáže aj laik. Ak však potrebujete pokročilé nastavenia, sú k dispozícii aj tie, vrátane vzdialenej správy počítačov a mobilných zariadení, pokročilých zásad zabezpečenia pre jednotlivé skupiny atď.
Zoho one spolupráca

Spoločné pracovné údaje

Kalendáre, úlohy, e-maily, súbory a ďalšie informácie sa zdieľajú nielen v rámci aplikácií, ale aj centrálne na základe oprávnení používateľov.  Súbory možno zdieľať s externými používateľmi, ktorých možno tiež pozvať do komunikačných skupín.

umelá inteligencia

Umelá inteligencia

AI nielen na zisťovanie neobvyklých výskytov údajov alebo odhadovanie budúcich trendov, ale aj na fulltextové vyhľadávanie vo všetkých aplikáciách. Už nikdy sa vám nestane, že by ste nemohli nájsť hľadaný e-mail, súbor alebo iný obsah.

Zoho One aplikácie

Predpripravené aplikácie

Viac ako 50 aplikácií pokrývajúcich kompletné potreby v oblasti predaja, marketingu, zákazníckej podpory, online komunikácie, spolupráce, administratívy, financií, obchodných operácií, ľudských zdrojov (HR), automatizácie a obchodných procesov, legislatívy

Výhody balíka Zoho One 

Prístup k informáciám

Zoho One umožňuje používateľom zobraziť správne informácie kedykoľvek a kdekoľvek, čím motivuje zamestnancov k vyššej produktivite a kompetencii.

Možnosť rozšírení

Zoho One poskytuje používateľom rôzne rozšírenia prehliadača. Okrem toho poskytuje aplikácie iMessage, Apple Watch a Apple TV pre ďalšiu flexibilitu.

All in one

Zoho One ponúka jednu cenu s licenčným modelom "všetko v jednom".

Cenovo dostupné riešenie

Zoho One je inovatívny balík podnikových aplikácií, ktorý poskytuje plnú kontrolu za dostupnú cenu.

Bezpečnosť

Balík Zoho One poskytuje majiteľom, administrátorom a manažérom úplnú administratívnu kontrolu nad riadením tímu, prístupom k aplikáciám a bezpečnostnými politikami.

Mobilný prístup

Aplikácie Zoho One sú dostupné z mobilných operačných systemov Google Android .a Apple iOS

Zoho One využitie podľa firemných procesov

Predaj

Zoho One poskytuje vašim obchodníkom ucelenú sadu nástrojov na efektívny predaj naprieč kanálmi so štruktúrovaným predajným procesom

Marketing

Získajte komplexný súbor nástrojov na budovanie prezentácie, posielanie správnych správ a dosahovanie vysokej návratnosti marketingového rozpočtu

Podpora

Komplexný súbor nástrojov na vybavovanie požiadaviek na podporu naprieč kanálmi, rýchle riešenie problémov a zvyšovanie spokojnosti zákazníkov

Komunikácia

Služba zjednotenej komunikácie v aplikácii Zoho One uľahčuje tímovú komunikáciu.
Výber správnej kombinácie komunikačných nástrojov môže zvýšiť produktivitu a zodpovednosť vás a členov vášho vzdialeného tímu.

Spolupráca

Efektívna tímová spolupráca je základom každého úspešného tímu. Vzhľadom na to, že pracoviská a zamestnanci sú roztrúsení po celom svete, je dôležité nastaviť systém, ktorý spája všetkých na pracovisku.

Produkcia

ekosystém integrovaných nástrojov pre produktivitu podniku, ktorý mení spôsob vašej práce. Vďaka pokročilým aplikáciám na komunikáciu a spoluprácu je Workplace komplexným riešením na zmiernenie všetkých problémov, ktoré stoja v ceste produktivite vášho tímu.

Financie

Zoho One poskytuje vašej organizácii komplexný súbor nástrojov na organizáciu financií, sledovanie záväzkov a správu účtov a výdavkov

Operatíva

Zoho One poskytuje vašej organizácii komplexný súbor nástrojov na rýchle plnenie objednávok, správu interných a zákazníckych projektov, rozširovanie obchodného modelu a vytváranie vlastných aplikácií pre vaše jedinečné procesy.

Ľudské zdroje

Zoho One poskytuje vašej organizácii komplexný súbor nástrojov na vyhľadávanie nových talentov a posilnenie postavenia zamestnancov

Analytika

Náš sofistikovaný prístup k podnikovému softvéru vám poskytne jeden integrovaný a prispôsobiteľný systém, ktorý vám umožní pracovať inteligentnejšie a rásť rýchlejšie.

Právne

 zlepšuje efektívnosť vašich právnych činností a komplexne rieši správu zmlúv s cieľom uľahčiť lepšie obchodné výsledky. Vďaka jednoduchému dizajnu, sofistikovaným funkciám a flexibilite škálovania je presvedčivým riešením pre podniky všetkých veľkostí.

VYBRANÉ APLIKÁCIE Zoho

ZOHO CRM

Zoho CRM

Pokročilá správa kompletnej obchodnej agendy od prvotného vedenia, cez „omnichannel“ komunikáciu so zákazníkmi nad vytvorenou zákazkou až po fakturáciu.

Mám záujem o demo účet zadarmo
ZOHO Campaigns

Zoho Campaigns

Vytvárajte, odosielajte a sledujte efektívne, veľkoobjemové e-mailové kampane. Poskytuje podrobný prehľad o odpovedi na strane príjemcu, umožňuje vytváranie automatických odpovedí na tieto odpovede.

Mám záujem o demo účet zadarmo
ZOHO Cliq

Zoho Cliq

Instant messaging pre rýchlu tímovú komunikáciu, komunikačné kanály pre jednotlivé aplikácie, roboty pre zasielanie správ.

Mám záujem o demo účet zadarmo
ZOHO Meeting

Zoho Meeting

Zoznámte sa a prezentujte online priamo z vášho prehliadača alebo usporiadajte rozsiahle webináre pre stovky používateľov.

Mám záujem o demo účet zadarmo
ZOHO Assist

Zoho Assist

Cloudový softvér na vzdialený prístup a vzdialenú správu počítačov, mobilných zariadení a serverov prostredníctvom webových relácií v „obsluhovanom“ aj „bezobslužnom“ režime.

Mám záujem o demo účet zadarmo
ZOHO Lens

Zoho Lens

Vzdialená pomoc s rozšírenou realitou vám umožňuje kedykoľvek zobraziť problémy na vzdialených zariadeniach – od produkčných strojov po servery – priamo z vášho stola prostredníctvom kamery telefónu používateľa na vzdialenom mieste.

Mám záujem o demo účet zadarmo
ZOHO Projects

Zoho Projects

Pokročilý systém riadenia projektov, projektový portál, správa zdrojov, projektov, integrácia dát do mnohých aplikácií.

Mám záujem o demo účet zadarmo
ZOHO Bookings

Zoho Bookings

Vaši zákazníci si s vami môžu dohodnúť stretnutie podľa vašej aktuálnej dostupnosti vo vašom kalendári alebo na základe určených časových blokov.

Mám záujem o demo účet zadarmo
ZOHO Sprints

Zoho Sprints

Efektívne spravujte a monitorujte svoje agilné projekty.

Mám záujem o demo účet zadarmo
ZOHO WorkDrive

Zoho WorkDrive

Cloudové úložisko na správu a organizáciu tímových a individuálnych súborov. Umožňuje zdieľať súbory mimo firmy a komplexne toto zdieľanie riadiť, priraďovať k súborom vlastné dáta v rámci kategorizácie – správa dokumentov.

Mám záujem o demo účet zadarmo
ZOHO Writer

Zoho Writer

Textový editor so všetkými funkciami pre tímovú spoluprácu, komentovanie, publikovanie, pokročilé úpravy, tlač.

Mám záujem o demo účet zadarmo
ZOHO Sheet

Zoho

Tabuľkový procesor so všetkými funkciami pre tímovú spoluprácu, vzorcami a funkciami.

Mám záujem o demo účet zadarmo
ZOHO Forms

Zoho Forms

Na vytváranie jednoduchých alebo pokročilých, viacstupňových alebo dynamických formulárov. Publikovanie pomocou odkazu, vkladanie na webové stránky.

Mám záujem o demo účet zadarmo
ZOHO Show

Zoho Show

Tvorba a realizácia prezentácií, online prezentácií, premietanie do rôznych výstupných zdrojov a formátov

Mám záujem o demo účet zadarmo
ZOHO People

Zoho People

Flexibilný online softvér na správu a správu zamestnaneckej agendy, dochádzky, schvaľovacích procesov, dovoleniek a mnoho iného.

Mám záujem o demo účet zadarmo
ZOHO Recruit

Zoho Recruit

Cloudové komplexné a intuitívne náborové riešenie pre personálne agentúry, korporátne HR a dočasné pracovné sily. Spolupráca pri výberových konaniach, hodnotenie kandidátov.

Mám záujem o demo účet zadarmo

Zoho MARKETPLACE

Zoho Marketplace
Zoho Marketplace

Zoho Marketplace je online obchod s obchodnými aplikáciami s viac ako 1000 rozšíreniami pripravenými na použitie pre vaše produkty Zoho. Vylepšite základné možnosti svojich produktov Zoho a urobte viac s nástrojmi Zoho, ktoré používate. Ľahko prepojte ďalšie podnikové aplikácie, ktoré používate, so Zoho – nie je potrebné žiadne kódovanie!

ZOHO Marketplace

V prípade záujmu o Zoho konzultáciu si prosím vyberte dátum  a čas a kliknite na tlačítko rezervovať. 

Zoho One